Kliknij aby zwinąć >
Kliknij aby zwinąć >
Kliknij aby zwinąć >

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Jest 9 produktów.

Dostępne w ofercie naszej firmy z Łodzi biologiczne oczyszczalnie ścieków sprawdzają się doskonale na terenach nieskanalizowanych, gdzie istnieje potrzeba usuwania zanieczyszczeń oraz ich skutecznego odprowadzania. Oferujemy urządzenia pozwalające na zaspokojenie oczekiwań gospodarstw domowych, a także bardzo dużych obiektów liczących nawet 150 osób – duża różnorodność rozwiązań i ich odmienne parametry techniczne sprawiają, że każdy będzie miał możliwość znalezienia systemu odpowiednio dostosowanego do własnych potrzeb.

Technologie zastosowane w oferowanych biologicznych oczyszczalniach przydomowych powodują, że w ich zbiornikach zachodzą dwie fazy czyszczenia zanieczyszczeń: tlenowa oraz beztlenowa. Powoduje to, że skuteczność oczyszczania jest bardzo wysoka (nawet 99-procentowa), a wodę pozbawioną zanieczyszczeń można później całkiem legalnie odprowadzić do rzeki, rowu, studni chłonnej albo wykorzystać ją w praktyczny sposób, np. do podlewania roślin czy nawadniania ogrodu.

Czy warto zainwestować w takie rozwiązanie?

Biorąc pod uwagę bardzo wiele zalet oferowanych Państwu systemów, odpowiedź jest jednoznaczna – tak. Oczyszczalnie biologiczne od naszej łódzkiej firmy to przede wszystkim wiele zalet, takich jak:

  • doskonała skuteczność w redukowaniu zanieczyszczeń,
  • niezawodność i trwałość systemu przez długie lata,
  • niewielka powierzchnia wymagana do montażu,
  • brak konieczności stosowania biopreparatów,
  • brak wydzielania nieprzyjemnych zapachów,
  • łatwość obsługi.

Dobieramy tylko takie rozwiązania, które spełniać będą największe wymagania i sprawdzą się zarówno w niewielkich gospodarstwach, jak i na potrzeby dużych obiektów. Zapewniamy fachową obsługę i zachęcamy do owocnej współpracy.

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:730-501-793

Skontaktuj się z naszą infolinią