Kliknij aby zwinąć >
Kliknij aby zwinąć >
Kliknij aby zwinąć >
Oczyszczalnia Fann K64 Powiększ do pełnego rozmiaru

Oczyszczalnia Fann K64

W skład zestawu wchodzi:

 - jednokomorowy osadnik gnilny 2000l

- pokrywa, Moduły IN-DRÄN 6 szt, 

- komplet rur i kształtek potrzebnych do montażu,

- książka montażu i eksploatacji, gwarancja 10 lat i deklaracja zgodności

- Wydajność na osobę: 4-5 osób


- Maksymalne dzienne zużycie wody: 750L

Więcej szczegółów

50 dostępnych

7 700,00 zł

Wyprzedaż

5 Inne produkty w tej samej kategorii:

Oczyszczalnia składa się z modułów IN-DRÄN, składa się on z pofałdowanej geowłókniny stanowiącej materiał nośny dla bakterii – błony biologicznej, która rozkłada materiały organiczne zawarte w ściekach. Pomiędzy geowłókniną znajdują się elementy dystansujące wykonane z tworzywa termoplastycznego.

Rura położona na module rozprowadza ścieki które spływają do otwartych w górnej części kieszeni, przepływają przez błonę biologiczną, a następnie przez ziemię. Błona biologiczna jest zaopatrywana w powietrze z innych kieszeni.

 

Dzięki swojej budowie moduł IN-DRAN tworzy bardzo dużą powierzchnię dla rozwoju błony biologicznej, która zdecydowanie lepiej doczyszcza ścieki niż w tradycyjnych systemach oraz wydłuża się okres eksploatacji systemu.

 

W odróżnieniu od tradycyjnych systemów oczyszczania, pole infiltracyjne jest zabezpieczona przed zatykaniem przez cząsteczki. Konstrukcja sprawia, że flora bakteryjna ma zawsze dostęp do tlenu, również w przypadku wystąpienia chwilowego spiętrzenia ścieków.

 

 

 

Dzięki tym właściwościom uzyskujemy pole infiltracyjne o 80% powierzchnię mniejszą niż w przypadku zwykłej oczyszczalni drenażowej, oraz minimum dwukrotnie dłuższym okresie eksploatacyjnym.

mkhjhjg

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:730-501-793

Skontaktuj się z naszą infolinią