Kliknij aby zwinąć >
Kliknij aby zwinąć >
Kliknij aby zwinąć >

Przydomowe oczyszczalnie ekologiczne

Jest 3 produktów.
Oczyszczalnie Ekologiczne

Nieskomplikowany montaż, wysoka funkcjonalność oraz skuteczność to cechy, dzięki którym przydomowe oczyszczalnie ścieków cieszą się od wielu lat ogromną popularnością. Oferujemy Państwu sprawdzone rozwiązania technologiczne, których zakup wiąże się nie tylko z niskimi kosztami inwestycyjnymi, ale również tańszą eksploatacją niż w przypadku szamb ekologicznych. Doskonale sprawdzą się na wszelkich terenach nieskanalizowanych i umożliwią efektywne odprowadzanie oczyszczonych ścieków do wód lub gruntów, co jest rozwiązaniem ekologicznym oraz funkcjonalnym.

Cały proces, mający na celu usunięcie zanieczyszczeń, przebiega w naszych przydomowych oczyszczalniach ścieków dwuetapowo:
-Pierwszy etap to rozdzielenie nieczystości z frakcji stałych – mamy do czynienia z procesami beztlenowymi flokacji i fermentacji.
-Drugi etap ma miejsce na polu drenażowym – tlen doprowadzany jest przez kominek wentylacyjny.

Rozwiązania dostępne w ofercie naszej łódzkiej firmy są w pełni ekologiczne i posiadają bardzo trwałe oraz szczelne konstrukcje. Skutecznie redukują zanieczyszczenia, podczas pracy nie wydzielają zapachów i są niemal bezobsługowe. Oprócz wysokiej jakości rozwiązań, oferujemy Państwu również kompleksową pomoc w wyborze.

Podkategorie


Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:730-501-793

Skontaktuj się z naszą infolinią