Kliknij aby zwinąć >
Kliknij aby zwinąć >
Kliknij aby zwinąć >
Oczyszczalnia BioDisc BA 6 os. Powiększ do pełnego rozmiaru

Oczyszczalnia BioDisc BA 6 os.

Oczyszczalnia biologiczna Klargester BioDisc to opatentowany system czerpaków zamontowanych na obracających się dyskach.

 

Biologiczna oczyszczalnia BioDisc spełnia wszelkie wymagania normy PN EN 12566-3. Produkt o najwyższej jakości jest uznawany w kraju jaki i na całym świecie. Po uzyskani operatu wodnoprawnego ścieki mogą być odprowadzane bezpośrednio do wód otwartych.

Więcej szczegółów

20 dostępnych

15 900,00 zł

8 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Biologiczna oczyszczalnia ścieków BioDisc charakteryzuje się cichą bezawaryjną pracą oraz nie dostarcza nieprzyjemnych zapachów, dzięki dużej pokrywie nie ma problemu przy pracach konserwacyjnych.

 

Producent Klargester produkuje oczyszczalnie BioDisc w zakresie 1-150 mieszkańców RLM. Jest to kompaktowa monolityczna konstrukcja oczyszczalni ścikeków BioDisc, o małej głębokości zabudowy jest optymalnym rozwiązaniem i umożliwia łatwą zabudowę, szczególnie w miejscach o o ograniczonym dostępie.

 Oczyszczalnia składa się z osadnika wstępnego, dwuczęściowej strefy biologicznej z obracających się dysków i czerpaków częściowo zanurzonych. Oczyszczalnia BioDisc napędzany jest małym silnikiem elektrycznym, oczyszczalnia jest wyposażona w szafkę sterowniczą.

 Dyski składają się z kilku pakietów okrągłych (tarcz) umieszczonych na wale obrotowym. Pakiety są częściowo zanurzone w ściekach do określonego poziomu. Mikroorganizmy osadzają się tarczach. Podczas obrotu dysków, bakterie rozkładają substancje organiczne zawarte w ściekach, powodując ich oczyszczanie.

 Opatentowany system czerpakowy

Dzięki opatentowanemu systemowi czerpakowemu ścieki zapewniamy regularny przepływ przez urządzenie, dzięki czemu unikamy gwałtownego przepływu ścieków przez oczyszczalnie dzięki temu spełniamy najwyższe wymagania jakościowe.

 Osadnik wtórny

 W osadniku wtórny ścieki oczyszczone pozbawiane sę zawiesin koloidalnych które osadzają się na dnie osadnika, a oczyszczone ścieki swobodnie odpływają ze zbiornika.

 Szybki i łatwy montaż

 Oczyszczalnia BioDisc marki Klargester jest dostarczana jako kompletna jednostka, którą możemy natychmiast zamontować.

 Konserwacja

 Oczyszczalnia biologiczna BioDisc wymaga minimalnej konserwacji raz na rok, oczyszczalnia jest wykonana e znacznej części z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym i elementów odpornych na korozję.

 

mkhjhjg

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:730-501-793

Skontaktuj się z naszą infolinią