Kliknij aby zwinąć >
Kliknij aby zwinąć >
Kliknij aby zwinąć >

Zbiorniki na szambo

Jest 13 produktów.

Oferujemy Państwu profesjonalne zbiorniki na szambo, które umożliwiają oczyszczanie ścieków w gospodarstwach domowych. W naszym asortymencie znalazły się szamba o różnej pojemności, które składają się z osadników gnilnych, pokryw oraz wkładów filtracyjnych. W każdym zestawie zamieszczamy również książki montażu i eksploatacji, a także deklarację zgodności. Dzięki ogromnej różnorodności zbiorników znajdziecie Państwo takie, które będzie dopasowane do Waszych możliwości finansowych i usunie zanieczyszczenia bez względu na wielkość gospodarstwa i ilość zamieszkujących go osób.

Korzystamy z rozwiązań, posiadających osadniki gnilne, w których zachodzą procesy mechanicznego i biologicznego oczyszczania, co gwarantuje wysoką skuteczność. Zarówno osadniki, jak i zbiorniki na szambo są w stu procentach szczelne, a 30-letnia gwarancja na nie jest dowodem tego, że ich jakość wykonania jest najwyższa.

Dodatkowe zalety zbiorników na szambo:

  • niewielka powierzchnia wymagana do montażu,
  • łatwość i szybkość montażu (bez konieczności rozkopywania całej działki),
  • brak konieczności wykonywania obsypki cementowo-piaskowej,
  • niskie koszty eksploatacji,
  • wysoka uniwersalność zastosowania.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia poszczególnych rozwiązań i kontaktu – chętnie pomożemy w wyborze optymalnego i najbardziej funkcjonalnego rozwiązania.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:730-501-793

Skontaktuj się z naszą infolinią